O firmie

Wypożyczalnia Busów Osobowych Turlind powstała ponieważ obserwowaliśmy na rynku dolnośląskim zapotrzebowanie na wynajem nowoczesnych i komfortowych samochodów, które umożliwiałby wygodne podróże większej liczbie pasażerów niż tradycyjny samochód osobowy. Stworzenie takiej możliwości stało się bezpośrednią przyczyną, dla której powstała nasza wypożyczalnia busów pasażerskich. Wrocław i Dolny Śląsk to teren, na którym operujemy, jednak na zlecenie Klienta, świadczymy również usługi przewozu na terytorium całej Europy. Wypożyczalnia samochodów Turlind mieści się w Smolcu 10 km od wrocławskiego Rynku i 6 km od Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Posiadamy flotę bogato wyposażonych, nowoczesnych aut Ford Transit Custom w wersji Long. Nasze samochody zapewniają wygodny sposób na podróżowanie dla pasażerów oraz dużo miejsca na ich bagaże.

Naszym celem jest zapewnienie komfortowej i bezpiecznej podróży wszystkim pasażerom, dlatego też udostępniamy możliwość wynajęcia fotelików samochodowych dla dzieci, a nasza flota posiada pełne pakiety ubezpieczeniowe na terytorium całej Europę, ubezpieczenie to obejmuje również wszystkich pasażerów i ich bagaż.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Państwa podróży w naszej ofercie umieściliśmy: wynajem busa z kierowcą. Świadczymy usługi wynajmu busów pasażerskich bez lub z certyfikowanym kierowcą. Doświadczenie i profesjonalizm naszych szoferów sprawiają, że podróż z nami jest wygodna, bezpieczna i przyjemna.

Dbając o potrzeby Klientów wciąż poszerzamy ofertę, dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo nie tylko wynajem busa z kierowcą, ale także, cieszącą się coraz większą popularnością, usługę wynajmu samochodów Door to Door.

Turlind to nie tylko wypożyczalnia busów pasażerskich we Wrocławiu, działamy w znacznie większej skali wykonując również przewozy osób na terenie całej Europy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać pełną informacje na temat warunków korzystania z wynajmu Turlind zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem pod nr. tel. 607120600 lub biuro@turlind.com.