fbpx

O firmie

Bus VIP WrocławWypożyczalnia busów osobowych Turlind powstała, ponieważ zaobserwowaliśmy na rynku dolnośląskim zapotrzebowanie na wynajem nowoczesnych i komfortowych samochodów, które umożliwiałby wygodne podróże większej liczbie pasażerów, niż tradycyjny samochód osobowy. Stworzenie takiej możliwości stało się bezpośrednią przyczyną, dla której powstała nasza wypożyczalnia busów pasażerskich. Na zlecenie Klienta, świadczymy usługi przewozu na terytorium całej Europy. Wypożyczalnia samochodów Turlind mieści się w Smolcu – 10 km od wrocławskiego Rynku i 6 km od Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Posiadamy flotę bogato wyposażonych, nowoczesnych aut Ford Transit Custom w wersji Long.

Proponujemy Państwu samochody 8-osobowe. Nasze samochody zapewniają wygodny sposób na podróżowanie dla pasażerów oraz dużo miejsca na ich bagaże.

Naszym celem jest zapewnienie komfortowej i bezpiecznej podróży wszystkim pasażerom, dlatego też udostępniamy możliwość wynajęcia fotelików samochodowych dla dzieci, a nasza flota posiada pełne pakiety ubezpieczeniowe na terytorium całej Europę, ubezpieczenie to obejmuje również wszystkich pasażerów i ich bagaż.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Państwa podróży w naszej ofercie umieściliśmy: wynajem busa z kierowcą. Świadczymy usługi wynajmu busów pasażerskich bez lub z certyfikowanym kierowcą. Doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników sprawiają, że podróż z nami jest wygodna, bezpieczna i przyjemna.

Dbając o potrzeby Klientów wciąż poszerzamy ofertę, dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo nie tylko wynajem busa z kierowcą, ale także, cieszącą się coraz większą popularnością, usługę wynajmu samochodów Door to Door.

Turlind to nie tylko wypożyczalnia busów pasażerskich we Wrocławiu, działamy w znacznie większej skali wykonując również przewozy osób na terenie całej Europy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać pełną informacje na temat warunków korzystania z wynajmu Turlind zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem pod nr. tel. 785 717 101 lub biuro@turlind.com.